Promocja!

KWARANTANNA gra planszowa (box przedprodukcyjny)

99,99  49,99 

Kwarantanna – zestaw przedprodukcyjny to pierwsza edycja gry. Sprzedajemy ją w tej wersji, ponieważ gra nie weszła jeszcze do produkcji seryjnej.

Przeczytaj opis, żeby dowiedzieć się, czym różni się box przedprodukcyjny od standardowej wersji gry.

Opis

Kwarantanna – zestaw przedprodukcyjny to pełnowartościowa gra planszowa, ale jest kilka różnic w stosunku do egzemplarza produkcyjnego.

Czym różni się ten zestaw?

  • Dostaniesz go w ciągu kilku dni!
  • Przyjdzie do Ciebie w zastępczym pudełku (zerknij na zdjęcia). Zadbaliśmy o estetykę i praktyczność w miarę możliwości, ale nie jest to typowe opakowanie gry. Ma inne wymiary, a tektura jest cienka.
  • Plansze są wydrukowane na grubym papierze kredowym. Dlatego też nie posiadają wzmocnień typowych dla gier planszowych. Cyfrowy nadruk jest wykonany w wysokiej jakości, ale plansza nie jest usztywniona. Może to wpływać na jej trwałość i wrażenia z gry, jeśli masz serce estety.
  • Dostaniesz kupon o wartości takiej samej jak cena tego zestawu na zakup wersji produkcyjnej gry. Wiemy, że sprzedaż boxów przedprodukcyjnych to rodzaj partyzantki, więc nie chcemy, żeby zakup powodował mieszane uczucia. Dlatego tyle, ile płacisz teraz za grę zostanie Ci zwrócone w formie kuponu, który możesz w przyszłości wykorzystać na zakup ostatecznej wersji gry 🙂
  • Zakup tego zestawu wspiera produkcję gry i działanie naszego wydawnictwa. Z tego powodu, będziemy bardzo wdzięczni za zamówienia. Liczymy też na to, że dzięki takim osobom jak Ty będziemy mogli wkrótce produkować kolejne tytuły!

Zobacz, jak wygląda właśnie taki egzemplarz:

Dodatkowe informacje

Waga 1 kg
Wymiary 35 × 24 × 4 cm
Autorzy

Adam Komorowski

Wydawnictwo

iQ GAMES